Dušo vonios sienelė namuose

Vonios kambaryje po maudynių grindys dažnai lieka šlapios ir retai sausos. Ypač dažnai vanduo vonioje ant grindų pasipila, kai namuose yra mažų vaikų. Šlapių vonios grindų išvengti galima panaudojus svarbų vonios kambario elementą, t.y. sumontavus specialią vonios sienelę. Sienelė voniai apsaugo nuo nemėgiamo rutininio darbo, t.y. po kiekvieno prausimosi nuo vonios grindų valyti prisitaškiusį vandenį. Vonia su sienele dušui leis ne tik ramiai mėgautis pliuškenimusi vandens sklidinoje vonioje, bet ir atsipalaiduoti vonios kambaryje, be papildomų rūpesčių, kad prilaistysi ir pritaškysi vonios kambario grindis, prausiantis po dušu.

Vonios sienelių yra plati formų ir dizaino įvairovė, svarbu pasirinkti norimą stiklo spalvą, profilį. Vonios sienelės dažniausiai būna su matiniu, tonuotu arba skaidriu stiklu. Vienos dalies nejudančios vonios sienelės, skirtos tvirtinti ant vonios krašto. Vonios sienelė gali būti pagaminta pagal užsakymą, jei standartinė vonios dušo uždanga netenkina. Sieneles voniai galima pagaminti nestandartinių matmenų. Vonios sienelė gali būti stumdoma, sulankstoma ir stacionari, permanentinė, kaip vonios apdailos dalis. Vonios sienelę gali sudaryti viena stacionari dalis, arba gali būti vonios sienelės, kurias sudaro viena stacionari dalis ir viena ar dvi stumdomos, į išorę ar vidų varstomos vonios sienelės dalys. Nuo vonios, dušo sienelės pasirinkimo priklauso vonios sieneles montavimas. Atitverti vonios kambario erdvės plotą paprasta, nes sienelė voniai nesudėtingai montuojama, taip pat nereikia brangiai kainuojančių sudėtingų tvirtinimo elementų, kai planuojama racionaliai.

Įrengus dušo sienelę, vonios kambarys su vonia, dušu ir stiklo sienele tarsi įgauna naują išvaizdą. Vonios sienelė, tai elementas, kuris gali kardinaliai pakeisti vonios kambario interjerą. Tokia atitvara tinkama daugeliui vonios modelių. Tad, jei ilgą laiką gyvenai be vonios sienelės ir dabar nori atsinaujinti, bet neplanuoji namo ar vonios kambario remonto, tai dušo vonios sienelė namuose naudingas, pasiteisinęs ir patogus sprendimas.