Radiatoriu ekranas

Šilumą taupantis sprendimas name. Nespėjus apšiltinti namo ypač padės už radiatoriaus įrengiamas šilumą atspindintis produktas, t.y. šilumą atspindintis ekranas, tai yra greitas, pigus ir lengvas sprendimas, kurį gali tinkamai įgyvendinti neapšiltinto namo savininkas ar namo naudotojas. Šiam šilumą taupančiam sprendimui įgyvendinti nereikia nei projekto, nei specialių statybininko ar apšiltintojo įgūdžių, užtenka mokėti naudotis buitinėmis žirklėmis, tais atvejais kai name yra įrengti išskirtinių matmenų ir dizaino radiatoriai. Šilumos taupymui naudojama šilumą atspindinti plėvelė, tai yra foliją primenanti storesnė medžiaga, kuri atspindi šilumą. Visuose namo kambariuose už radiatorių ties išorine namo siena įrengus šią apsaugą nuo šalčio, namų temperatūrą galima pakelti net dviem laipsniais.

Ekranas atspindi šilumą, kurią į išorinę namo sieną skleidžia radiatorius. Šilumą atspindintis ekranas mažina namo šildymo išlaidas, nes sumažėja šilumos nuostoliai į išorę. Neapšiltintame name už radiatorių įrengus šilumą atspindinčius ekranus, ekranai atspindi infraraudonuosius spinduliu, o tai leidžia namo patalpos oro temperatūrą padidinti 1 – 2ºC. Radflek teikia, kad jos šilumą atspindintis ekranas atspindi 95 procentus šilumos energijos skilndančios nuo radiatoriaus atgal į kambarį. Jeigu neapšiltinto namo savininkas ar naudotojas neturi poreikio rudenį, žiemą ir pavasarį šildyti kiemą, sodą, o nori kad šiltas būtų tik namas – tai šilumos ekrano naudojimas name yra tinkamas, lengvas, pigus ir greitas sprendimas. Nenaudojant šilumos ekrano nuo radiatorių sklindanti šiluma neretai tenka ne kambariui, o įsigeria į išorinę sieną ir spinduliuojama į lauką. Šilumą atspindintis ekranas padeda ne tik šilčiau gyventi name, bet ir efektyviau taupyti šilumą, manoma, kad neapšiltintme name įrengus tokius ekranus šilumos vartojimą galima būtų sumažinti net 5 ar daugiau procentų.

Radflek teigia, kad jos šilumos ekranas sumažina šilumos perdavimą per namo sienas 45 procentais, toje vietoje, kur yra naudojamas šilumos ekranas esantis tarp namo sienos ir radiatoriaus, o vienas Radflek šilumos ekrano lakštas neapšiltiname name sutaupo iki 83 kWh energijos per metus. Jeigu name tau reikia naudoti 5 Radflek šilumos ekrano lakštus tai Tu gali sutaupyti iki 415 kWh energijos per metus.

Radflek šilumą atspindintį ekraną sumontuoti gali kiekvienas namo savininkas ar naudotojas. Reikia išsimatuoti turimą radiatorių, su žirklėmis atkirpti atitinkamo dydžio šilumos ekraną ( Radflek šilumos ekranų lakštų standartiniai matmenys yra 120 centimetrų x 60 centimetrų ), užmauti ir užlenkti šilumos ekraną ant pakuotėje esančių laikiklių ir uždėti ekraną už radiatoriaus, visam tam užtruksite apie 5 minutes, o pakilusia temperatūra name galėsite megautis ne vienerius metus. Jeigu turi ypač didelius radiatorius, Tau pagelbės šilumos ekrano komplekte esančios sujungimo juostos, leisiančios turėti reikiamo dydžio šilumos ekraną bet kokiam nestandartiniam radiatoriui esančiam name. Maloniausia, kad tokio šilumos ekrano nereikia klijuoti prie sienos naudojant klijus. Nespėjus apšiltinti namo sienų lengvai spėsi apšiltinti radiatorius.