Efektyvus ir patikimas bei ekologiškas ir sveikas garšvos naikinimo būdas yra ravėjimas. Šis garšvos naikinimo metodas (mechaninis ravėjimas) puikiai tinka, norint garšvą patikimai išnaikinti sode. Ravint svarbu nepalikti dirvoje garšvos šaknelių dalių, nes paprastoji garšva geba ataugti iš smulkiausių šaknelių fragmentų ir vėl pradėti plisti sodo sklype. Patartina žinoti, kad garšva auga pavėsingose vietose sode, krūmuose, vejoje. Garšva yra ypač įkyri piktžolė, įsitvirtinusi garšva užima vis didesnius sodo plotus, garšvos šaknų sistema ilgainiui nebeleis augti sodininko puoselėjamiems augalams sode. Kiti garšvos naikinimo būdai nėra tokie patikimai ar ekologiški norint išnaikinti garšvą sode, bet taip pat galimi.

Mulčiavimas padeda naikinti garšvą, nes mulčias uždengia garšvą ir garšva negauna šviesos, bei negali vykdyti fotosintezės proceso ir augti.

Vienas iš egzotiškesnių garšvos naikinimo būdų, jei nenori ravėti ir turi daug laiko bei patinka kasdien naudotis žoliapjove, tai gali kiekvieną dieną sodo plotą kuriame auga garšva nupjauti. Jei rutininis darbas tau nuobodus - tai garšvos pjovimą gali pavesti vejos pjovimo robotui. Standartinis vejos pjovimo robotas turėtų puikiai susitvarkyti su kasdieniu garšvos lapelių pjovimo darbu.

Greičiausias garšvos naikinimo būdas yra viso sodo dirvos sluoksnio pakeitimas nauju. Svarbu, kad nauja sodo dirva neturėtų piktžolių sėklų.

Jei esi atsakingas ir tau rūpi sodas, kiemas ir namas, jo naudotojai bei ekologiška aplinka - tai patariu nenaudoti jame herbicidu, net jei bandai išnaikinti tokią įkyrią piktžolę kaip garšva. Puikus pataraimas norinčiam išnaikinti garšvą sodo sklype.

Papelijusios žinios yra bendro pobūdžio, skirtos supažindinti, kad egzistuoja tokio pobūdžio dalykas, reiškinys ar objektas, subjektas ir pan. Žinios gali būti papelijusios, todėl apie aktualią redakciją ir turinį ar naudojimą konkrečioje situacijoje siūlytume konsultuotis su savo teisininku, architektu, konstruktoriumi, dizaineriu, sodininku, apželdintoju ir ar kitu dalyko specialistu bei profesionalu. Jokių garantijų. Naudodami galimai papelijusias žinias jūs prisiimate visą su naudojimu susijusią riziką.