Sode? Šiltesnę gegužės mėnesio dieną pirmiausia patikrink ir apžiūrėk, kaip po žiemos atrodo Tavo sodo statiniai: pavėsinė, sodo namas, tvora, vaikų žaidimų aikštelėje esančios supynės, smėlio dėžė, įvairios lipynės, sodo baldai. Užlipk ant visų stogų ir stogelių. Patikrink ar neatplyšo, o gal net nučiuožė koks stogo dangos lakštas. Sutvarkyk, nes įsibėgėjus sodo darbams, tam laiko tikrai neužteks. Išvalyk lietvamzdžius, stogo lovelius. Gali būti, kad per žiemą į juos prikrito lapų, šiukšlių, paukščiai prinešė šakelių. Jei reikia, stogą nušluok, o gal net ir nuplauk. Plaunant stogą pamatysi ar lietvamzdžio ir stogo sandūra yra sandari. Jei nesandari, sutvarkyk.

Šiltos gegužės dienos pats tinkamiausias laikas sutvarkyti, impregnuoti, nudažyti, padengti laku ar kitaip atnaujinti medines pavėsines, tvoras, sodo baldus. Jei dažysi, prisimink, kad prieš tepant dažais antrą ar trečią sluoksnį, neskubėk, visada palauk, kol visiškai išdžius prieš tai teptas sluoksnis. Puiku. Ir pats šauniai padirbėsi ir aplinkiniai džiaugsis atsinaujinusiu sodu.

Papelijusios žinios yra bendro pobūdžio, skirtos supažindinti, kad egzistuoja tokio pobūdžio dalykas, reiškinys ar objektas, subjektas ir pan. Žinios gali būti papelijusios, todėl apie aktualią redakciją ir turinį ar naudojimą konkrečioje situacijoje siūlytume konsultuotis su savo teisininku, architektu, konstruktoriumi, dizaineriu, sodininku, apželdintoju ir ar kitu dalyko specialistu bei profesionalu. Jokių garantijų. Naudodami galimai papelijusias žinias jūs prisiimate visą su naudojimu susijusią riziką.