Kada, kur ir kaip sodinti Meškinį česnaką? Meškinį česnaką sodinti nusipirkus šio česnako svogūnėlius reikia iš karto. Pirkti patartina Meškinio česnako svogūnėlius, nes namų sąlygomis išauginti iš sėklų Meškinį česnaką pavyksta labai retai. Taip pat atkreiptinas dėmesys, kad Meškinis česnakas yra įrašytas į Lietuvos raudonąją knygą, todėl rauti jo svogūnėlius gamtoje griežtai draudžiama. Jeigu nėra galimybės iš karto pasodinti Meškinio česnako svogūnėlių juos būtina laikyti vėsiai (pvz.: padėti į šaldytuvą) , tačiau taip laikyti Meškinio česnako svogūnėlius galima neilgiau nei savaitę.

Sodinti Meškinį česnaką reikia į gerą, puveningą žemę, bet ne į smėlį. Meškinį česnaką sodinti verta į tokią dirvą kurioje auga dilgėlės, garšvos. Jeigu sodo sklype tokios vietos nerandi, tada gali pasodinti Meškinį česnaką po obelimi, pasodintą česnakiuką būtinai pamulčiuok obels, juodalksnio lapais. Meškiniam šesnakui reikia saulės pavasarį, kitais metų laikais maškinis česnakas gali augti pavėsyje. Natūraliomis salygomis Meškiniai česnakai auga juodalksnynuose, juose saulėta būna pavasarį, vėliau sužaliuoja medžiai, garšvos, dilgėlės, o Meškinio česnako augavietė tampa pavėsinga. Sodinant Meškinį česnaką būtina šakneles suleisti, nesuspausti, neužlenkti, galima šiek tiek patrumpinti. Česnakiuko svogūnėlį būtina užkasti 3 centimetrų žemės sluoksniu. Meškinis česnakas yra drėgmę mėgstantis augalas, todėl todėl šį augalą būtina mulčiuoti. Metus laiko po Meškinio česnako pasodinimo būtina neskinti augalo lapelių, kad česnakiukas sustiprėtų ir galėtų produktyviai augti.

Papelijusios žinios yra bendro pobūdžio, skirtos supažindinti, kad egzistuoja tokio pobūdžio dalykas, reiškinys ar objektas, subjektas ir pan. Žinios gali būti papelijusios, todėl apie aktualią redakciją ir turinį ar naudojimą konkrečioje situacijoje siūlytume konsultuotis su savo teisininku, architektu, konstruktoriumi, dizaineriu, sodininku, apželdintoju ir ar kitu dalyko specialistu bei profesionalu. Jokių garantijų. Naudodami galimai papelijusias žinias jūs prisiimate visą su naudojimu susijusią riziką.