Nemokamos gėlių sėklos. Iš kur gauti? Nemokamos gėlių sėklos kuriamai gėlių pievai gaunamos labai paprastai. Tiesiog reikia prisirinkti gėlių sėklų pievose. Tam puikiai tinka miško pievos, gėlių laukymės, aplink tvyrančios lygumų pievos. 

Prisirinkus vietinėje aplinkoje augančių ekologiška sėklų, kuriamai gėlių pievai sode, reikia sėklas padžiovinti pusiau užpavėsintoje vietoje, pvz.: už namo ar kiemo statinių, patartina šiaurinėje pusėje, pastogėje ar palėpėje. Gėlių pievos sėkloms pradžiūvus, jas reikia išberti į dirvą.

Jei pritingi - tai gali susitarti su ekologiniu ūkininkavimu užsiimančiu ūkininku, valstiečiu. Jo gėlių pievos šieną paskleisk ant dirvos savo sode būsiančios gėlių pievos vietoje. Šienas išdžius ir gėlių sėklos pačios sukris į dirvą. Taip lengvai, nemokamai ir natūraliai galima apželdinti ir sukurti gėlių pievą sodo sklype. Atkreipk dėmesį, kad neprisirinktum piktžolių.

Nemokamų gėlių pievos sėklų gavimas įgalins pabūti gryname ore, taip pat galėsi praleisti užsiėmimą sporto klube, nes rinkdamas gėlių sėklas kartu ir pasportuosi, ir pajudėsi, pasilankstysi. Tai sveika ir naudinga, tvaru bei gražu.