Nauja „Tesla” saulės stogo danga namui

„Tesla” pristato naują stogo dangą (Solar Roof). Ši nauja stogo danga priverčia atkreipti dėmesį ir gėrėtis ekologiška, tvaria ir naudinga inovacija, bei šiuolaikine tendencija. Naujai sukurti stogo dangos elementai, žiūrint į namą iš kiemo ar nuo gatvės, nesiskiria nuo standartinio namo dengto stogo čerpėmis. Toks namas, turintis saulės stogo elementus, apsirūpins elektros energija gaunama iš saulės.

„Tesla“ saulės stogo danga gaminama iš grūdinto stiklo ir atrodo kaip prabangi čerpė, nesvarbu iš kokios vietos į ją žiūrėtum. Tiek namo naudotojui, namo savininkui, šeimos nariams, draugams ar praeiviams nuo žemės ar kitų galimų patogių apžvalgos vietų ši stogo danga atrodo nuostabiai. Tokią išvaizdžią namo stogo dangos savybę įgalina ir suteikia integruota tonuota plėvelė. Iš viršaus sklindančią saulės šviesą stiklinės stogo čerpės praleidžia į viduje esantį plokščią saulės modulį, kuris elektros gamybai įdarbina saulės skeidžiamą šviesos energiją. „Tesla” saulės stogo dangai naudojamas grūdintas stiklas yra tvirtas lyg plienas ir manoma, kad išlaikys visą namo gyvavimo laiką. Kažin ar kuri nors plieninė stogo danga galėtų pasiūlyti tokias garantijas … „Tesla” gyvenamojo namo stogo dangai naudojamos stiklo saulės čerpės yra patvaresnės nei stogui dengti naudojamos molio, terakotos, skalūno čerpės.

Tokio stogo dangos kaina turėtų būti mažesnė nei namą dengiant standartine stogo danga ir dešimtmečius perkant elektros energiją. Planuojama, kad stogo dangos pagaminamos elektros energijos užteks privataus vidutinio gyvenamojo vienbučio namo savininko reikmėms. Namo stogo dangą galima papildyti šildymo elementais, kurie žiemą ištirpdytų ant stogo esantį sniegą ar ledą. Galimos šios „Tesla“ stogo dangos: Textured Glass Tile, Smooth Glass Tile, Tuscan Glass Tile, Slate Glass Tile.